Mööbliteraapia on Pärnus tegutsevate sotsiaalsete ettevõtete võrgustiku ühismüügi platvorm, kust leiad kõik uuemad uudised:

  • kasutatud mööbel, mis on tulnud müüki;
  • tuunitud mööbel, mis on tehtud korda ja müügis tänu meie partnerite ja fänniklubi liikmetele;
  • ülevaade sotsiaalettevõtete tegemistest ja üritustest ning uudistest (NB! meil on ka e-maililist);
  • pildid ja lood vabatahtlike tööst sotsiaalettevõtetes;
  • toetatud tööd tegevate inimeste lood;
  • nippe ja näpunäiteid kuidas kujundada kodu ja tuunida mööblit (NB! Jälgi uudiseid Blogis!);
  • mööblituunimise töötubade info ning pildid.

Eelkõige soovitame jälgida uudiseid Mööbliteraapia Facebooki lehe vahendusel.

Meie ettevõtmisega liitunud sotsiaalsed ettevõtjad:

Aktiviseerimiskeskus Tulevik
MTÜ Pärnu Shalomi Abikeskus
Jenny Kruse heategevuspood
Solve et Coagula

Mööbliteraapia teeb kõige tihedamat koostööd MTÜ-ga Tulevik, mille poes “Segu 7” on müügil ka Mööbliteraapia tooted ning mille ruumides toimuvad töötoad. Käsitöö- ja uuskasutuspoest “Segu 7” leiad väga erinevaid tooteid (nagu nimigi ütleb 🙂 – tekstiilist (erinevad õmblustooted, kaltsuvaibad, lapitekid), klaasist (nõud ja sisutuselemendid), puidust ning metallist (näiteks sildid, mööbel). Samas on kõigi nende erinevate toodete ühiseks nimetajaks, et kõik kasutatud materjalid on uus- või taaskasutuse taustaga. Valdav enamus tooteid on valmistatud osalise töövõimega inimeste poolt, kes osalevad toetaud töö teenusel sotsaalsetes ettevõtetes Tulevik ning Solve et Coagula. Iga ostuga e-poest ja “Segu 7-“st toetad sotsiaalsete ettevõtete tegevust ning teed heateo. Rohkem pilte leiad siit: müügil “Segu 7” poes.


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NB! E-poest mööbli ostmisel: kuna tegemist on kasutatud mööbliga Rootsist ja Eesti annetajatelt, siis palume arvestada, et sellel on kulumis- ja kasutusjälgi – kõiki kriipse ja kraapse me üles pildistada ei jõua isegi parima tahtmise juures ja vast polegi vaja. Seega soovitame tooted enne e-poest ostmist kohapeal üle vaadata. Vt. ka Kus tooteid näha saab?