Transpordi tingimused e-poest ostmisel:

1. Kaupade kohalevedu Pärnu linna piires on TASUTA ostja määratud aadressile, autoga ligipääsetava lähima kohani.
Kauba kandmine ostja korterisse/majja või mujale eemalolevasse paika toimub eraldi tasu eest ja ainult siis kui see on eelnevalt kokku lepitud – sellise soovi korral võta meiega ühendust enne ostu sooritamist e-poest, info@moobliteraapia.ee. Räägime läbi ja vaatame mis teha annab.

2. Eesti piires – teeme koostööd ettevõttega 24express.ee 

Kauba kojuveo puhul Eesti piires (v.a. saared kuhu transporti me ei paku), väljaspoole Pärnu linna on transpordi maksumuseks 15 EUR (väikesed asjad – näiteks 1 tool või 2 öökappi) või 30 EUR (suured asjad – näiteks sektsioon või diivan). Transpordikulu arvutus e-poe ostukorvis toimub automaatselt suurima kauba alusel – näiteks ostes suure kummuti ja juurde tooli on transport ikka 30EUR. Erandlikel juhtudel, kui soovid osta mitu väiksemat asja ehk hulgi, siis e-pood võib transpordikulu valesti ka hinnata (lihtsalt väike kaubik, mis on siinsete arvutuste aluseks, ei mahuta kõike) ja seepärast vaatab kõik tellimused meie e-poe haldur enne saatmist ka üle ja võtab vea ilmnemisel tellijaga eraldi ühendust – selleks soovitame tellimuse vormistamisel alati märkida ka oma telefoni number tellimusse ja/või kahtluse korral võtta meiega enne tellimuse vormistamist ühendust transpordikulu täpsustamiseks.

NB! Osadel väga suurtel asjadel (üle 2m ja väga väikestel asajdel – näiteks lõikelauad) ei ole esitatud transpordi hinda väljaspool Pärnut – suurte asjade puhul peame lihtsalt eraldi uurima transpordi hinna oma transpordipartnerilt, mis võib aga ei pruugi olle üle 30EUR – kui on huvi anna teada, täspsutame hinna üle. Väga väikeste asjade puhul kasutame pakiautomaate – hind sõltub ostetavate asjade kogusest.

3. Loomulikult jääb alati võimalus viia kaup ära oma transpordiga või tellida ise muu transport kui leitakse endale vastuvõetavam variant – kullerfirmasid on mitmeid. NB! Kauba asukoha aadresse on mitu (vastavalt sotsiaalettevõtete tegevusaadressidele – vt. Kus tooteid näha saab?) seetõttu vaata hoolega järele, kus soovitud asi asub – e-poes on iga toote juures kirjas ka selle asukoht. Kui plaanid ise järgi tulla või oma tellitud kulleri saata, siis palun märgi millal kavatsed järgi tulla kommentaaride lahtrisse tellimuse vormistamisel – reeglina broneerime kauba tellimuse vormistamisest alates kuni 3-ks tööpäevaks.

Kokkuvõttes: kui tekib soov osta, aga transport on takistuseks korralduse või hinna poolest, siis võta meiega julgelt ühendust – info@moobliteraapia.ee – vaatame üle ja püüame lahenduse leida 🙂

NB! Sotsiaalettevõtjail on endal ka transpordivahendid ja oma süsteem – seega siinsed tingimused kehtivad vaid e-poest telimuse vormistamisel. Kui lähed Shalomi või Jenny Kruse poodi ja ostad sealt otse ning tellid transpordi, siis ei kehti siin toodud info vaid ikka need kokkulepped ja tingimused, mis omavahel kokku lepite.